Partner pro přechod z počáteční do růstové fáze

Níže

AUM
€50M
Region
CEE & SEE
Ticket
Seed a Series A
Fáze
€500k - €2,5M

Naše portfolio tvoří startupy a zakladatelé, kteří s námi sdílejí klíčové hodnoty.

Podpora
Sdílení zkušeností se zakladateli je samozřejmostí. Máme radost se spolupráce s budoucími lídry, kteří jsou připraveni posunout své inovativní podnikání na další úroveň a přitom stále zůstávají otevření novým nápadům.
Škálování
Během spolupráce dbáme na to, abychom sdíleli společnou vizi, že skvělé startupy nejsou založeny pouze na převratné myšlence, ale jsou také výsledkem globálních ambicí, neustálého zefektivňování procesů a přizpůsobování se rychlému růstu. Váš úspěch je i naším úspěchem.
Důvěra
Naším cílem je usnadnit startupům růst prostřednictvím strategické podpory a vhodných kontaktů. Jsme přesvědčeni, že největší přidaná hodnota vzniká tehdy, když zakladatel a investor jsou vůči sobě transparentní a uvědomují si, že máme obě strany stejné zájmy.

Fond J&T Ventures nám významně pomohl s uzavřením spolupráce s první bankou v ČR a následně i v rámci zahraniční expanze. Jak s otevíráním dveří u B2B partnerů, tak s onboardingem bank v CEE regionu.

Ondřej Knot
Dateio

Jsme velice rádi že máme za sebou J&T Ventures nejen jako Investora, ale i jako aktivního byznys partnera, který nám pomáhá s nastavením strategie, růstem a samozřejmě s fundraisingem. V posledním investičném kole se J&T Ventures aktivně podílelo na řízení celého procesu a rovněž nás propojili s potenciálními Investoři.

Marin Ćurković
AdScanner

J&T Ventures nám jako investor v early stage fázi pomohl hlavně s uvedením do startup ekosystému a nastavením správného ‚startup mindsetu‘. Spolupráce s nimi je vždy na profesionální úrovni. Dostáváme maximální podporu, abychom společně dosáhli našich cílů.

Tomáš Malovec
Born Digital

J&T Ventures vnímáme jako partnery, kteří nám za roky spolupráce poskytují aktivní podporu při propojování s obchodními partnery a inspiraci k řízení firmy. Oceňujeme i osobní přístup týmu.

Tomáš Turek
Daytrip

Jsem moc rád, že právě J&T Ventures se stalo naším investorem. Počáteční vyjednávání bylo věcné, rychlé a velkorysé. A od doby, co jsme partneři, víme, že se můžeme na ně obrátit s jakýmkoliv dotazem či problémem. Nejvíc ale oceňuju, asi jako každý start-up, skvělou podporu, kterou nám dávají při raisování dalších investičních kol. Jejich zahraniční network a nasazení pro společný cíl jsou úžasné.

Josef Šachta
Sharry

Připravený na Venture Capital investici?

Zašli nám pitchdeck!

Představte nám vaši společnost

Děkuji! Váš příspěvek byl přijat!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
© J&T Ventures, a.s.
DomůPortfolioTýmBlogČlánkyKontakty
© J&T Ventures, a.s.